Opatówek 62-860, ul. Kościelna 1; mail: muzeum@opatowek.pl

Projekt i wykonanie: Jacek Antczak
Aktualności

W najbliższą sobotę (19 maja, w godzinach 18.00-23.00) w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku odbędzie się kolejna edycja „Nocy Muzeów”! W czasie jej trwania, będą mogli Państwo bezpłatnie zwiedzić wybrane sale naszego muzeum, zapoznać się z naszym najnowszym eksponatem: maszyną do produkcji wody sodowej i oranżady, oraz zagłębić się w procesie powstawania druku, przy użyciu zrekonstruowanej maszyny drukarskiej Gutenberga.

Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Państwo,

Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku po raz kolejny przystępuje do współorganizacji konkursu pod nazwą Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w Muzeum”. Termin składania prac upływa 11 maja 2018r. W załączniku przesyłamy regulamin oraz metryczkę do wypełnienia przez każdego uczestnika. Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin Konkursy Moja Przygoda w Muzeum 2018

Zapraszamy do udziału !

"DAWNEJ FONII CZAR"

luty-maj 2018